Dnes mám pre vás, industrial positive ľudí, prvú zo sérky mini HOMEdecor inšpirácií.  Sú v nej veci, ktoré som pre vás skombinovala, aby som vás previedla materiálmi, tvarmi, farbami, štruktúrami tohto užásného štýlu. Aspoň ja som mu pred pár rokmi prepadla a stal sa mojou vášňou. 🙂

Moderný industriálny štýl kombinuje najčastejšie kov, betón, drevo a sklo. Nemusíte mať zastúpené všetky z vymenovaných, stačí, ak svoj súčasný interér doplníte a obzvláštnite jedným alebo dvomi doplnkami z týchto materiálov.

Do tejto ochutnávky som vybrala doplnky do spálne – drôtenú lampu, betónový kvetináč, okrúhle závesné drevené zrkadlo, alebo starú drevenú debničku. Pokojne to však môže byť aj betónová lampa alebo sklenená váza  napr. zo skúmaviek. Zaujímavý je aj nábytok vytvorený z fittingov – vodovodných potrubí. Z tohto materiálu sa dajú skladať lampy, stoly, stoličky, postele, poličky..

Je to na vás, ako si industriálne doplnky skombinujete. Najlepšie však, ak ich skombinujete okrem bielej ešte s jednou výraznejšou farbou. Napríklad tyrkysovou. Tá sa podľa mňa k betónu mimoriadne hodí. 🙂  Čo myslíte?

 

 

 

zuz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

* Zaškrtnúť pole je povinné.

*

Súhlasím