Luloface je slovenská značka industriálnych šperkov a bytových doplnkov založená v roku 2013.

Sú to kontrasty, ktoré sa dopĺňajú.

Minimalizmus, čisté línie, geometria.

Pracujeme s betónom a kovom, ktorý priznávame a tvarujeme. Naša tvorba je lokálna, všetko navrhujeme a vyrábame ručne v našej dielni  s prihliadnutím na eko aspekt. Každý kus je originál.

DESIGN

Sme tím mladých ľudí a baví nás vymýšľať a tvoriť nápadité, hravé a originálne veci.  Preto budeme radi realizovať akýkoľvek Váš projekt, o ktorom snívate. Či už to bude nadrozmerný betónový kvetináč, kovová inštalácia do záhrady alebo malý osobný šperk.

VÝROBA

Dobre vybavená dielňa a overení partneri nám umožňujú realizovať akýkoľvek náš či Váš nápad. Veríme však, že až dotyk ľudských rúk vdýchne výrobkom dušu.

Každý jeden výrobok je úplný originál a prejde niekoľkokrát našimi rukami.

DIY

Urob si sám sekcia je o projektoch, kde je potešením už samotný proces výroby. Toto potešenie Vám sprostredkujeme cez foto/video návody a tvorbu si tak môžete užiť aj s Vašimi blízkymi. V prípade záujmu pre Vás spracujeme aj Váš nápad alebo tému.

"Všetko začalo ideou, ktorá vzbudila nadšenie k realizácii. Touto ideou sa pre mňa stal industriálny štýl a láska k chladným materiálom, ktoré zútulňujú priestor okolo nás. Chceli sme priniesť tieto kontrasty k ľuďom, ktorým to v tom čase na trhu chýbalo rovnako ako nám. Tak vzniklo luloface.

Dnes, po 4 rokoch, sme si uvedomili, že sa okolo luloface vytvorila komunita ľudí, ktorá zdieľa našu vášeň pre tento štýl, že sa naši zákazníci stávajú priateľmi a že sme svojím rozhodnutím začať tvoriť v industriálnom štýle trošku zasiahli do ich života. To je pre mňa tá najkrajšia odmena za „prácu“, ktorú v luloface robíme."

Zuzana Kovácsová

Spolupracujeme